Biz Kimiz?  

En iyi & En kaliteli

İş yerinden konuta, sağlıktan hayat sigortasına kadar birçok alanda deneyime sahip ekip arkadaşlarımız, sizin için en uygun ve doğru sigortayı seçmeye yardımcı olacaktır. İstekleriniz doğrultusunda size ve ailenize özel sigorta paketleri sunuyoruz.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş, 2018 yılında başladığı faaliyetine tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin lider sigorta şirketlerinin en iyi tekliflerini sunan Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanında farklı sigorta ihtiyaçlarına cevap vermek için sigorta ağı kapsamını genişletiyor. 81 ilde faaliyet gösterme amacımız doğrultusunda arabanızı, evinizi, sevdiklerinizi, sağlığınızı, iş yerinizi ve çok daha fazlası güvencemiz altında. Hasar sürecinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanmak için koruyucu hizmetler sunuyoruz.

İster trafik sigortası ister sağlık sigortası ihtiyacınız olsun, şirketimiz ve ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanınızda.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde zorunlu deprem sigortası ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda hayat sigortası sayesinde ailenizi de güvenceye alabilirsiniz. Üst düzey korumaya sahip olmak için Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş size özel çözümleriyle her zaman yanınızda. Hızlı ve uygun fiyatlı sigorta çözümlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Daha sonra arkanıza yaslanarak sizin için hazırladığımız koruyucu sigorta tekliflerini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Sizin İçin  

Takip Ediyoruz

Sizin için poliçenizi takip ederek yenileme sürecinde sizinle iletişime geçiyoruz.

En Uygun

Sizin için en uygun sigorta poliçe tekliflerini değerlendiriyor ve sizlere sunuyoruz.

Hızlı Hizmet

Sizin için en hızlı hizmeti sunarak en iyi teklifleri en kısa sürede sunuyoruz.