Üçüncü kişileri koruyan Zorunlu Trafik Sigortası

Trafikte olan tüm motorlu araçlar, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa istinaden Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmak zorundadır. Maddi kaza meydana geldiğinde hatalı olan motorlu aracın Zorunlu Trafik Poliçesi ile karşı tarafın (Motorlu Araç veya Kişinin) maddi ve manevi tüm giderleri poliçede belirlenen teminat bedeline kadar ödenir. Zorunlu Trafik Sigortasını yaptırmayan veya süresi bitmiş olmasına rağmen Zorunlu Trafik Sigortası yenilemesi yapılmayan motorlu araçlar tespit edildiklerinde bağlanır ve trafiğe çıkamaz.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile Zorunlu Trafik Sigortanızı yaptırabilir, kaza risklerine karşı maddi ve manevi olarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Her türlü riske karşı güvence veren Kasko Sigortası

Motorlu araç sahiplerinin kendi istek ve taleplerine istinaden yapılan bir sigorta poliçesidir. Motorlu araçda oluşan kasıtsız her türlü maddi hasara karşı, araç sahibinin zararını karşılayan bir sigortadır.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile Kasko Sigortanızı yaptırabilir, risklere karşı maddi olarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz.