İş Yeri Paket Sigortası Help protect your family's future

İş yerinizin bulunduğu binayı, demirbaşları, emtiayı, 3. kişilere karşı olan sorumluluklarınızı; doğal afet, yangın, su ve sel baskınları, hırsızlık, cam kırılması, hava – deniz - kara araçlarının çarpması vb. rizikolar sonucu gerçekleşebilecek maddi hasarları güvence altına alan sigortadır. Kiracılarda İşyeri sigortası yaptırabilir, İşyerinizin bulunduğu Gayrimenkulün illaki size ait olması gerekmiyor.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçip size en uygun işyeri paket sigorta poliçesini vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

Mühendislik Sigortaları Insurance coverage set period of time

Her geçen gün önemi artan mühendislik sigortaları 4 başlıkta toplanmıştır. Bunlar; Makine Kırılması Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası, Montaj All Risks Sigortası ve İnşaat All Risks Sigortası’dır. Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçip teknik konularda bilgi sahibi olup size en uygun Mühendislik Sigortası teminatları ile poliçenizi yaptırabilir bu sayede iş hayatında sigortalı olmanın farkı ile kendinizi, çalışanlarınızı ve işletmenizi güvende hissedebilirsiniz.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçip teknik konularda bilgi sahibi olup size en uygun Mühendislik Sigortası teminatları ile poliçenizi yaptırabilir bu sayede iş hayatında sigortalı olmanın farkı ile kendinizi, çalışanlarınızı ve işletmenizi güvende hissedebilirsiniz.

Nakliyat Sigortası Help protect your family's future

Nakliyat Sigortası, Hava, kara ve deniz taşımacılığı esnasında maddi hasara uğrayan mallarınıza ait zararın sigorta şirketince karşılanmasını sağlayan bir sigorta türüdür. Mallarınızın sevkiyatı esnasında fiziksel zarara uğrama olasılığının her zaman olabileceğini ihmal etmeyin. Nakiyat sigortası yaptırdıktan sonra sevkiyatı gerçekleştirmeniz maddi kayıp yaşamanızı engelleyecektir.

Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçip çok kısa sürede nakiliyat sigorta poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Sorumluluk Sigortaları Insurance coverage set period of time

Sigortalının ihmali veya kaza sonucu, 3. kişilere verebileceği maddi ve manevi zararları karşılayan; sigortalı adına zarara uğrayan kişiye sigorta şirketi tarafından ödeme yapılmasını sağlayan sigorta türüdür.

Sorumluluk Sigortaları; İşveren Mali Sorumluluk Sigortası, Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası, Asansör Kazalarında Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası, Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Özel Güvenlik Mali Sorumluluk Sigortası, Zorunlu Sertifika Mali Sorumluluk Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Mali Sorumluluk Sigortası, Ürün Sorumluluk Sigortası’ dır. Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçip size ve işyerinize en uygun Sorumluluk sigortaları hakkında detay bilgi alıp sigorta poliçenizi yaptırabilirsiniz.