Yurt İçi Seyahat Sigortası Help protect your family's future

Yurt içi seyahatiniz esnasında önceden mevcut bir duruma bağlı olmadan karşılaşabileceğiniz kaza ve hastalıkla ilgili tüm sağlık masraflarınızı karşılayan ve sizi güvence altına alan Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası poliçesinin düzenlenmesi için Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayede kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissederek eğlenceli, mutlu ve huzurlu bir seyahatin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası Insurance coverage set period of time

Avrupa ülkelerine yapılacak seyahatlerde vize alınabilmesi için genel şart olan Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, Yurt dışı seyahatiniz esnasında önceden mevcut bir duruma bağlı olmadan karşılaşabileceğiniz kaza ve hastalıkla ilgili tüm sağlık masraflarınızı karşılar ve sizi güvence altında tutar.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası poliçesini düzenlemek için Koruyucu Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissederek eğlenceli, mutlu ve huzurlu bir seyahatin keyfini yaşayabilirsiniz.